بیشترین بازدهی در صندوق سرمایه گذاری نواندیشان بازار سرمایه

صندوق سرمایه گذاری نواندیشان بازار سرمایه تحت مدیریت این شرکت درمقام بازدهی ماهانه نسبت به سایر صندوقهای سرمایه گذاری  توانست رتبه نخست را کسب نماید.
‎براساس گزارش  مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران ، رتبه نخست بازدهی ماهانه در میان صندوقهای سرمایه گزاری بازار سرمایه با کسب بیش از 10 درصد بهروری در 12 مهرماه 1395، متعلق به صندوق سرمایه گزاری شرکت کارگزاری نواندیشان بازار سرمایه شد .‎ متولیان اصلی صندوق متشکل از مدیران جوان ، متخصص و با تجربه شرکت می باشند که وظیفه سبدگردانی و مدیریت صندوق را تحت کاریزمایی خاص در دست اجرا دارند. درحال حاضر صندوق مشترک دارای  9917 واحد و دارندگان این واحدهای سرمایه گذاری نزدیک به 100 شخصیت حقیقی و حقوقی می باشد. 
‎هدف از تشکیل صندوق سرمایه گذاری جمع‌آوری سرمایه از سرمایه‌گذاران و تشکیل سبدی از دارایی‌ها و مدیریت این سبد است. در نهایت با توجه به جایگاه ممتاز این صندوق در میان سایر صندوق های سرمایه گذاری و حتی بازدهی بیشتر از شاخص کل در ادوار مختلف  به نظر میرسد سرمایه گذاری در این صندوق برای علاقه مندان به بازار بورس و اوراق بهادار و نیز کسانی که آشنایی کافی به نحوه صحیح سرمایه گذاری در بازار سرمایه را ندارند، مطلوب و کم ریسک می باشد.

دسترسی سریع

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.